Úvodní stránka

Tělocvičná jednota Sokol Křemže obnovila svoji činnost v roce 1998. Na konci roku 2016 měla jednota 255 členů. Více než 50% tvoří děti nebo mládež. Hned po svém vzniku se soustředila především na cvičení oddílu všestrannosti, po čase přibyly oddíly volejbalu žen a mužů, kalanetiky, stolního tenisu, taekwon-do, tenisu, orientačního běhu.

Sportovat mohou naši členové v tělocvičně základní školy. V roce 2003 jsme vybudovali nový otevřený sportovní areál s hřišti pro volejbal, nohejbal, tenis a lehkou atletiku s umělým povrchem.
K nově vybudovanému sportovnímu sálu pro cvičení areobiku, tanců, úpolových sportů či stolního tenisu, modernímu sociálnímu zázemí přibyla v květnu 2013 také nová nářaďovna.

 

Běh Křemží 2017 - VIDEO 2016

Zde najdete fotografie z dnešního závodu: http://lenlii.rajce.idnes.cz/Vecerni_beh_Kremzi_17.5.2017/

údaje pro přihlášení jsou :
jméno: Večerní běh Křemží 17.5.2017
heslo: běh2017

VÝSLEDKY KONEČNÉ (první zpracované)

MUŽI HLAVNÍ ZÁVOD - 6 km

 číslo Příjmení Jméno ročník čas
1 21 Flašar Jan 1986 22:06,0
2 14 Bauer Václav 1978 23:36,4
3 2 Lippl Jan 1983 23:59,6
4 8 Novák Jan 1999 24:25,2
5 15 Stropek Miroslav 1979 24:53,6
6 4 Fiala Tomáš 1974 25:36,8
7 9 Jančuch Jerguš 1980 26:09,4
8 11 Mügl Jan 1989 26:47,4
9 25 Politzer David 1997 27:03,6
10 18 Pišl Gennadij 1980 27:04,4
11 16 Preis Marcel 1993 27:14,4
12 12 Bláha Roman  1982 28:15,4
13 7 Vácha Roman  1972 29:37,0
14 24 Matouš  Pavel 1989 30:15,4
15 19 Žahour Pavel 1967 31:30,4
16 20 Novotný Jan 1987 31:32,6
17 5 Bruckner Jiří 1978 32:11,0
18 22 Bláha Aleš 1992 33:20,8
19 23 Volfl Jan 1996 33:21,1
20 17 Mikeš Pavel 1965 34:21,1
21 6 Vančura Tadeáš 2001 39:29,5

ŽENY - HLAVNÍ ZÁVOD - 6 km

1 1 Jančůchová Jitka 1984 38:59,7

MUŽI VETERÁNI - 4 km

1 79 Petrou Jan 1964 16:24,8
2 63 Teringl Radek 1965 16:59,2
3 74 Maršík Miloš 1966 17:04,2
4 78 Grabmüller  Ivo 1962 17:30,1
5 81 Šimek Miroslav 1966 18:40,0
6 100 Janda Martin 1963 20:12,9
7 82 Kohout Luděk 1965 20:31,1
8 83 Lovčík Pavel 1966 26:56,2

ŽENY VETERÁNKY - 4 km

1 77 Grabmüllerová Šárka 1969 18:23,2
2 96 Šebestová Helena 1960 24:07,0
3 92 Cábová Jitka 1965
4 94 Sklářová Jelena 1966

MUŽI MASOVÝ - 4 km

1 85 Kadlec Miroslav 1976 17:12,9
2 86 Lolacher Tomáš 2003 17:16,2
3 54 Březina ml.  Tomáš 2002 17:17,7
4 91 Fučík Jan 1993 17:42,9
5 90 Jungbauer Jan 1984 17:51,2
6 97 Rožboud Pavel 1970 19:58,8
7 89 Steinbauer Petr 1985 20:32,2
8 88 Šejnoha Marek 1995 20:53,5
9 57 Motejl  Tomáš 2003 21:02,1
10 51 Rytíř  Standa 2004 21:02,5
11 80 Březina st. Tomáš 1974 21:17,7
12 84 Paleček Vladimír 1973 22:20,1
13 62 Homolka  Zdeněk  1968 24:04,8
14 73 Matyáš David 2003 25:36,6

ŽENY - MASOVÝ  - 4 km

1 99 Vacková Irena 1977 20:03,2
2 58 Nováková Kateřina 2000 22:04,8
3 71 Teringlová Martina 1978 22:56,7
4 53 Zemanová Petra 1977 23:44,2
5 70 Šoberová Hana 1976 23:59,9
6 69 Brucknerová Lucie 1987 25:48,7
7 98 Postlová Denisa 1995 27:27,6
8 75 Nossbergerová Petra 1980 28:39,4
9 87 Liberdová Monika 1978 29:37,9
10 76 Danielová Linda 1975 30:49,8
11 61 Voráčková Blanka 1981 30:50,3

DĚTSKÉ A ŽÁKOVSKÉ KATEGORIE

  číslo Příjmení Jméno čas
2001-2000 - 2000 m 1 121 Nováková Kateřina 10,35,59
2 135 Homolková Tereza 12,02,05
3 131 Strnadová  Andrea 14,01,08
4 132 Bauerová Simona 14,01,08
    
2001-2000 - 2000 m 1 136 Kocián Petr 8,28,01
    
2003-2002 - 1250 m 1 174 Bartošová  Erika 7,11,07
2005-2004 - 1250 m 1 356 Teringlová  Vendula 7,39,64
    
2003-2002 - 1250 m 1 352 Březina Tomáš 5,16,48
2 357 Novák Jakub 6,26,06
  číslo Příjmení Jméno čas
2007-2006 - 600 m 1 116 Boháčková Tereza 2,45,21
2 126 Brabcová Sára 2,46,16
3 102 Březinová Monika 2,47,51
4 122 Reitingerová Stela 2,48,53
5 103 Fáčková Kateřina 3,02,07
6 104 Linhová Tereza 3,03,84
7 129 Zemanová Barbora 3,22,34
8 107 Bartošová Johanka 3,23,14
9 128 Candrová Adéla 3,26,48
10 118 Eisnerová Viktorie 3,38,14
  číslo Příjmení Jméno čas
2007-2006  - 600 m 1 112 Matoušek Josef 2,30,75
2 113 Bílek David 2,34,43
3 105 Kadlec Filip 2,35,67
4 117 Avramov Tomislav 2,42,25
5 136 Teringl Vojtěch 2,44,36
6 108 Kučera Petr 2,47,07
7 130 Vančura Štěpán 3,01,76
8 114 Tvaroh Vojtěch 3,08,03
9 133 Hešík Jan 3,21,21
10 110 Padrta Ondřej 3,33,17
11 120 Novák Vítek 3,55,47
12 134 Chládek Milan 4,12,69
  číslo Příjmení Jméno čas
2009-2008 - 250 m 1 111 Urbanová Lenka 57,63
2 354 Přibylová Michaela 1,03,26
3 353 Kochtová Linda 1,03,89
  číslo Příjmení Jméno čas
2009-2008  - 250 m 1 125 Špiroh Ondřej 1,0073
2 127 Hajduch Vojtěch 46,88
3 119 Písek Miroslav 47,15
4 109 Kučera Pavel 49,15
5 115 Voráček Pavel 50,27
6 106 Sixl Vít 53,34
7 123 Písek Josef 54,26
8 124 Velíšek Michal 54,55
9 101 Čížek Martin 57,27
  číslo Příjmení Jméno čas
2011-2010 - 140 m 1 165 Lomská Simona 29,36
2 168 Tvarohová Helena 29,87
3 180 Hajduchová Anna 30,1
4 166 Štěpková Sára 32,57
5 163 Šrámková Zuzana 33,61
6 164 Padrtová Simona 33,95
7 161 Fialová Markéta 34,73
8 162 Fialová Simona 40,47
9 355 Teringlová Veronika 40,83
10 188 Hešíková Magdaléna 41,47
11 156 Jančúchová Šárka 41,7
  číslo Příjmení Jméno čas
2011-2010 - 140 m 1 186 Zimmermann Vojtěch 25,47
2 152 Kadlec Jan 27
3 177 Reitenger Filip 27
4 169 Bílek Šimon 29,35
5 171 Mojha Lukáš 31,13
6 181 Šober Šimon 31,43
7 176 Novák Michal 35,98
  číslo Příjmení Jméno čas
2012 a mladší 1 170 Voráček Jakub 11,91
2 178 Hořejší Václav 13,21
3 167 Zeman Jakub 13,67
4 157 Chromý Jan 14,13
5 184 Novotný Mikuláš 14,41
6 172 Sovová  15,61
7 183 Novotný Eliáš 16,35
8 160 Lippl Sebastian 16,45
9 153 Kudláčková Bella 18,11
10 154 Sixlová Zuzana 19,13
11 179 Troupová Johana 23,11
12 187 Vančurová Anna 25,01
13 175 Brabec Kryštof 26,07
14 159 Lipplová anna 31,46
15 173 Sovová Justýna 32,68
16 158 Chromá Zuzana 34,86
17 151 Žák Vít 41,31
18 182 Motejlová Aneta 58,05
19 185 Žáček Jan 1,16,37

.

Děkuji všem za účast a těšíme se na příští ročník. Bez Vašeho zájmu a přízně by nás to vůbec nebavilo.

 

 

Sdílej:  Přidat na facebook Tweetni to