Úvodní stránka

Tělocvičná jednota Sokol Křemže obnovila svoji činnost v roce 1998. Na konci roku 2016 měla jednota 255 členů. Více než 50% tvoří děti nebo mládež. Hned po svém vzniku se soustředila především na cvičení oddílu všestrannosti, po čase přibyly oddíly volejbalu žen a mužů, kalanetiky, stolního tenisu, taekwon-do, tenisu, orientačního běhu.

Sportovat mohou naši členové v tělocvičně základní školy. V roce 2003 jsme vybudovali nový otevřený sportovní areál s hřišti pro volejbal, nohejbal, tenis a lehkou atletiku s umělým povrchem.
K nově vybudovanému sportovnímu sálu pro cvičení areobiku, tanců, úpolových sportů či stolního tenisu, modernímu sociálnímu zázemí přibyla v květnu 2013 také nová nářaďovna.

OZNÁMENÍ:    Cvičení všestrannosti dnes ve středu 23.5.2018
                         bude pravděpodobně s ohledem na počasí v tělocvičně
Už se zlepšilo, tak uvidíme, možná venku ..

 

VEČERNÍ BĚH KŘEMŽÍ
úterý 15. 5. 2018

na památku jeho zakladatele Pavla Zimmermanna
dvacátý ročník!

Celkem se zúčastnilo 137 závodníků. z toho 86 v žákovských kategoriích.

VÝSLEDKY
 
2005-2006 číslo Příjmení Jméno 1200 m čas
1 165 Bílek David  07:24,40
2 188 Kučera Petr  07:37,90
3 167 Tvaroh Vojtěch  08:17,40
4 181 Thám Matěj  09:28,20
    
1 175 Březinová Monika  07:39,80
2 174 Fáčková Kateřina  08:54,60
3 184 Čížková Radka  09:28,50
4 49 Zdeňková Barbora  09:31,00
    
2007-2008 číslo Příjmení Jméno 600 m čas
1 112 Matoušek Josef  03:37,40
2 126 Kadlec Filip  03:48,00
3 129 Edelman Eda  03:49,70
4 127 Čížek David  03:54,90
5 125 Thám Jan  04:00,70
6 106 Písek Miroslav  04:01,00
7 108 Novotný Tomáš  04:10,40
8 105 Voráček Patrik  04:15,80
9 116 Andrlík Matěj  04:21,00
10 117 Padrta Ondřej  04:22,70
11 109 Suchan Matyáš  04:28,90
12 115 Stráský Přemysl  04:31,00
13 114 Kmoch Tadeáš  04:41,80
14 121 Fiala Ondřej  04:55,00
15 118 Vačkář Štěpán  04:58,80
16 130 Homolka Adam  04:59,00
17 123 Wallis Antonín  05:08,40
18 107 Vavřín Michal  05:47,00
    
1 131 Brabcová Sára  03:55,50
2 103 Linhová Tereza  04:06,40
3 128 Reitingerová Stela  04:08,70
4 120 Čerklová Eva  04:27,20
5 111 Urbanová Lenka  04:42,80
6 101 Šipanová Markéta  04:48,00
7 110 Zemanová Barbora  04:52,00
8 113 Maršíková Lucie  04:54,30
9 102 Fáčková Eliška  04:54,50
10 104 Podskalská  Tereza  04:58,60
11 119 Jungvirtová Adéla  05:02,70
12 124 Janktová Klára  05:06,10
13 122 Ondryášová Mariana  05:13,40
     
2009-2010 číslo Příjmení Jméno 250 m čas
1 190 Reitinger Filip  00:50,70
2 187 Kučera Pavel  00:51,00
3 189 Kadlec Jan  00:51,40
4 198 Sixl Vít  00:52,30
5 168 Mojha Lukáš  00:52,60
6 151 Čížek Martin  00:54,60
7 164 Bílek Šimon  00:54,80
8 194 Hálek Petr  00:56,30
9 153 Jankto Matyáš  00:57,30
10 179 Velíšek Michael  00:57,80
11 182 Thám Jakub  00:59,90
12 186 Troják Šimon  01:00,40
    
1 171 Motejlová Zuzana  00:48,60
2 163 Lomská Simona  00:51,90
3 166 Tvarohová Ela  00:52,50
4 155 Šipanová Barbora  00:52,90
5 170 Padrtová Simona  00:58,00
6 50 Přibylová  Michaela  01:00,20
7 185 Velíšková Linda  01:02,60
8 161 Fialová Markéta  01:03,40
9 153 Jungvirtová Markéta  01:05,20
10 199 Kochtová Linda  01:05,40
    
2011-2012 číslo Příjmení Jméno 140 m čas
1 173 Hendrychová Karolína  00:32,74
2 172 Cábová Nela  00:35,00
3 183 Fialová Simona  00:35,02
4 159 Kudláčková Ester  00:36,01
5 47 Sovová Barbora  00:38,50
6 156 Jungvirtová Tereza  00:41,01
    
1 195 Edelman Adam  00:30,05
2 162 Hájek Jakub  00:31,05
3 157 Voráček Jakub  00:32,02
4 176 Velíšek Martin  00:34,02
5 169 Hořejší Václav  00:35,00
6 197 Novotný Mikuláš  00:36,06
7 160 Hájek Přemysl  00:36,40
    
2013 a mladší číslo Příjmení Jméno 50 m čas
1 196 Novotný Eliáš 2014 00:13,65
2 158 Bušta Vojtěch 2013 00:14,05
3 180 Bedlivý Antonín 2013 00:14,30
4 152 Kudláčková Bella 2014 00:17,02
5 193 Brabec Kryštof 2014 00:17,04
6 154 Stráský Samuel 2014 00:22,04
7 200 Vácha Jindřich 2015 00:24,06
8 48 Sovová Justýna 2015 00:31,03
9 192 Žáček Jakub 2016 00:32,06
10 178 Bedlivý Alois 2014 00:32,09
11 191 Bedlivá Kristýna 2014 00:38,05
12 177 Bušta Jan 2016 00:43,00
 
HLAVNÍ ZÁVOD MUŽI 6000 m
   číslo Příjmení Jméno čas
1 4 Macoun Jan  20:40,74
2 50 Bauer Václav  22:58,00
3 7 Stropek Miroslav  25:04,20
4 5 Lolacher Tomáš  25:59,07
5 3 Fiala Tomáš  26:06,60
6 2 Bedlivý Karel  29:42,00
7 8 Pils Libor  32:13,90
 
HLAVNÍ ZÁVOD ŽENY 6000 m
    číslo Příjmení Jméno čas
1 1 Šoberová Hana  33:09,50
 

VETERÁNI MUŽI 4000 m

  startovní číslo Příjmení Jméno
1 89 Liška Miloš 16:11,7
2 78 Petrou Jan 16:22,8
3 61 Pech Roman 17:33,5
4 52 Maršík Miloš 18:24,3
5 86 Šimek Miroslav 18:49,2
6 51 Olšan Pavel 19:37,7
7 88 Olšjak Ladislav 20:04,7
8 71 Mikeš Pavel 21:40,3
9 58 Bláha Jan 24:26,0
10 63 Lolacher Vilém 26:05,2
11 76 Lovčí Pavel 26:46,4

 

VETERÁNKY ŽENY 4000 m
     číslo Příjmení Jméno čas

1 56 Šebestová Helena  24:34,3

MASOVÝ BĚH MUŽI 4000 m
     číslo Příjmení Jméno čas

1 90 Viktora Václav  16:13,00
2 97 Fučík Jan  16:46,40
3 83 Kadlec Miroslav  17:06,08
4 70 Březina Tomáš  17:13,13
5 54 Švarc Martin  17:24,70
6 92 Jungbauer Jan  17:24,90
7 91 Prais Marcel  17:59,60
8 60 Vácha Roman  19:37,40
9 73 Mikeš Antonín  19:44,70
10 77 Bláha Roman  19:55,50
11 80 Stropek Miroslav  20:03,60
12 53 Padrta Martin  23:06,70
13 81 Stropek Tadeáš  23:58,30

MASOVÝ BĚH ŽENY 4000 m
     číslo Příjmení Jméno čas

1 87 Štráchalová Diana  19:11,40
2 55 Matoušková Zuzana  21:05,00
3 59 Zemanová Petra  23:26,90
4 98 Postlová Denisa  25:21,90
5 93 Kottová Michaela  27:03,60
6 57 Reitingerová Renata  27:29,10
7 100 Brabcová Klára  28:08,40

Svátek měla Žofie, co všechno zalije

Žofie se sice trochu snažila, ale očekávaný lijavec se dostavil jen krátce a tak myslím, že Martin Janda si to už asi umí domluvit s někým nahoře, že zařídil tak pěkné počasí. My závodníci srdečně děkujeme všem organizátorům za krásný závod, vlídné zacházení, povzbuzování a bezva ceny. Také diváky zajistili skvěle, tito výborně fandili a rozdávali běžcům velmi užitečné rady.
Díky moc, budeme se těšit opět příští rok!
Hela Šebestová a spol.
 
Akce byl  podpořena z grantu Jihočeského kraje.
 

Délky tratí: 

 
Hlavní závod              
muži     6000 m
ženy     6000 m
Masový běh (příchozí)   
muži    4000 m
ženy    4000 m
Veteráni  ročník narození 1976 a starší   
muži    4000 m
ženy    4000 m
 
Dětské a žákovské kategorie    
dívky a chlapci    

  ročník narození  
  2013 a mladší   50 m
  2011-2012  140 m
  2009-2010  250 m
  2007-2008  600 m
  2005-2006  1200 m
  2003-2004  1200 m
    
Dorostenecké a juniorské kategorie    
dívky a chlapci    

  ročník narození  
  2001-2002  2000 m
  1999-2000  2000 m
  1997-1998  4000 m

 

 

Z minulých ročníků Večerního běhu Křemží:

Běh Křemží 2017 - VIDEO 2016

Zde najdete fotografie z dnešního závodu: http://lenlii.rajce.idnes.cz/Vecerni_beh_Kremzi_17.5.2017/

údaje pro přihlášení jsou :
jméno: Večerní běh Křemží 17.5.2017
heslo: běh2017

VÝSLEDKY KONEČNÉ (první zpracované)

MUŽI HLAVNÍ ZÁVOD - 6 km

 číslo Příjmení Jméno ročník čas
1 21 Flašar Jan 1986 22:06,0
2 14 Bauer Václav 1978 23:36,4
3 2 Lippl Jan 1983 23:59,6
4 8 Novák Jan 1999 24:25,2
5 15 Stropek Miroslav 1979 24:53,6
6 4 Fiala Tomáš 1974 25:36,8
7 9 Jančuch Jerguš 1980 26:09,4
8 11 Mügl Jan 1989 26:47,4
9 25 Politzer David 1997 27:03,6
10 18 Pišl Gennadij 1980 27:04,4
11 16 Preis Marcel 1993 27:14,4
12 12 Bláha Roman  1982 28:15,4
13 7 Vácha Roman  1972 29:37,0
14 24 Matouš  Pavel 1989 30:15,4
15 19 Žahour Pavel 1967 31:30,4
16 20 Novotný Jan 1987 31:32,6
17 5 Bruckner Jiří 1978 32:11,0
18 22 Bláha Aleš 1992 33:20,8
19 23 Volfl Jan 1996 33:21,1
20 17 Mikeš Pavel 1965 34:21,1
21 6 Vančura Tadeáš 2001 39:29,5

ŽENY - HLAVNÍ ZÁVOD - 6 km

1 1 Jančůchová Jitka 1984 38:59,7

MUŽI VETERÁNI - 4 km

1 79 Petrou Jan 1964 16:24,8
2 63 Teringl Radek 1965 16:59,2
3 74 Maršík Miloš 1966 17:04,2
4 78 Grabmüller  Ivo 1962 17:30,1
5 81 Šimek Miroslav 1966 18:40,0
6 100 Janda Martin 1963 20:12,9
7 82 Kohout Luděk 1965 20:31,1
8 83 Lovčík Pavel 1966 26:56,2

ŽENY VETERÁNKY - 4 km

1 77 Grabmüllerová Šárka 1969 18:23,2
2 96 Šebestová Helena 1960 24:07,0
3 92 Cábová Jitka 1965
4 94 Sklářová Jelena 1966

MUŽI MASOVÝ - 4 km

1 85 Kadlec Miroslav 1976 17:12,9
2 86 Lolacher Tomáš 2003 17:16,2
3 54 Březina ml.  Tomáš 2002 17:17,7
4 91 Fučík Jan 1993 17:42,9
5 90 Jungbauer Jan 1984 17:51,2
6 97 Rožboud Pavel 1970 19:58,8
7 89 Steinbauer Petr 1985 20:32,2
8 88 Šejnoha Marek 1995 20:53,5
9 57 Motejl  Tomáš 2003 21:02,1
10 51 Rytíř  Standa 2004 21:02,5
11 80 Březina st. Tomáš 1974 21:17,7
12 84 Paleček Vladimír 1973 22:20,1
13 62 Homolka  Zdeněk  1968 24:04,8
14 73 Matyáš David 2003 25:36,6

ŽENY - MASOVÝ  - 4 km

1 99 Vacková Irena 1977 20:03,2
2 58 Nováková Kateřina 2000 22:04,8
3 71 Teringlová Martina 1978 22:56,7
4 53 Zemanová Petra 1977 23:44,2
5 70 Šoberová Hana 1976 23:59,9
6 69 Brucknerová Lucie 1987 25:48,7
7 98 Postlová Denisa 1995 27:27,6
8 75 Nossbergerová Petra 1980 28:39,4
9 87 Liberdová Monika 1978 29:37,9
10 76 Danielová Linda 1975 30:49,8
11 61 Voráčková Blanka 1981 30:50,3

DĚTSKÉ A ŽÁKOVSKÉ KATEGORIE

  číslo Příjmení Jméno čas
2001-2000 - 2000 m 1 121 Nováková Kateřina 10,35,59
2 135 Homolková Tereza 12,02,05
3 131 Strnadová  Andrea 14,01,08
4 132 Bauerová Simona 14,01,08
    
2001-2000 - 2000 m 1 136 Kocián Petr 8,28,01
    
2003-2002 - 1250 m 1 174 Bartošová  Erika 7,11,07
2005-2004 - 1250 m 1 356 Teringlová  Vendula 7,39,64
    
2003-2002 - 1250 m 1 352 Březina Tomáš 5,16,48
2 357 Novák Jakub 6,26,06
  číslo Příjmení Jméno čas
2007-2006 - 600 m 1 116 Boháčková Tereza 2,45,21
2 126 Brabcová Sára 2,46,16
3 102 Březinová Monika 2,47,51
4 122 Reitingerová Stela 2,48,53
5 103 Fáčková Kateřina 3,02,07
6 104 Linhová Tereza 3,03,84
7 129 Zemanová Barbora 3,22,34
8 107 Bartošová Johanka 3,23,14
9 128 Candrová Adéla 3,26,48
10 118 Eisnerová Viktorie 3,38,14
  číslo Příjmení Jméno čas
2007-2006  - 600 m 1 112 Matoušek Josef 2,30,75
2 113 Bílek David 2,34,43
3 105 Kadlec Filip 2,35,67
4 117 Avramov Tomislav 2,42,25
5 136 Teringl Vojtěch 2,44,36
6 108 Kučera Petr 2,47,07
7 130 Vančura Štěpán 3,01,76
8 114 Tvaroh Vojtěch 3,08,03
9 133 Hešík Jan 3,21,21
10 110 Padrta Ondřej 3,33,17
11 120 Novák Vítek 3,55,47
12 134 Chládek Milan 4,12,69
  číslo Příjmení Jméno čas
2009-2008 - 250 m 1 111 Urbanová Lenka 57,63
2 354 Přibylová Michaela 1,03,26
3 353 Kochtová Linda 1,03,89
  číslo Příjmení Jméno čas
2009-2008  - 250 m 1 125 Špiroh Ondřej 1,0073
2 127 Hajduch Vojtěch 46,88
3 119 Písek Miroslav 47,15
4 109 Kučera Pavel 49,15
5 115 Voráček Pavel 50,27
6 106 Sixl Vít 53,34
7 123 Písek Josef 54,26
8 124 Velíšek Michal 54,55
9 101 Čížek Martin 57,27
  číslo Příjmení Jméno čas
2011-2010 - 140 m 1 165 Lomská Simona 29,36
2 168 Tvarohová Helena 29,87
3 180 Hajduchová Anna 30,1
4 166 Štěpková Sára 32,57
5 163 Šrámková Zuzana 33,61
6 164 Padrtová Simona 33,95
7 161 Fialová Markéta 34,73
8 162 Fialová Simona 40,47
9 355 Teringlová Veronika 40,83
10 188 Hešíková Magdaléna 41,47
11 156 Jančúchová Šárka 41,7
  číslo Příjmení Jméno čas
2011-2010 - 140 m 1 186 Zimmermann Vojtěch 25,47
2 152 Kadlec Jan 27
3 177 Reitenger Filip 27
4 169 Bílek Šimon 29,35
5 171 Mojha Lukáš 31,13
6 181 Šober Šimon 31,43
7 176 Novák Michal 35,98
  číslo Příjmení Jméno čas
2012 a mladší 1 170 Voráček Jakub 11,91
2 178 Hořejší Václav 13,21
3 167 Zeman Jakub 13,67
4 157 Chromý Jan 14,13
5 184 Novotný Mikuláš 14,41
6 172 Sovová  15,61
7 183 Novotný Eliáš 16,35
8 160 Lippl Sebastian 16,45
9 153 Kudláčková Bella 18,11
10 154 Sixlová Zuzana 19,13
11 179 Troupová Johana 23,11
12 187 Vančurová Anna 25,01
13 175 Brabec Kryštof 26,07
14 159 Lipplová anna 31,46
15 173 Sovová Justýna 32,68
16 158 Chromá Zuzana 34,86
17 151 Žák Vít 41,31
18 182 Motejlová Aneta 58,05
19 185 Žáček Jan 1,16,37

.

Děkuji všem za účast a těšíme se na příští ročník. Bez Vašeho zájmu a přízně by nás to vůbec nebavilo.

 

 

Sdílej:  Přidat na facebook Tweetni to